Рада вітати! Мене зовуть Вероніка. Я фотограф. З радістю та великим задоволенням я працюю у Києві і в багатьох інших містах України. На цьому б можна було закінчити росповідь "Про себе" і відразу перейти до послуг та цін...  Але скажу ще декілька надихаючих слів... 

 

Кто такий фотограф? Це художник...Тільки замість мольберту в нього штатив, а замість фарб та кісточок — фотоапарат,здатний передати почуття та емоції одним кадром. Кожен художник бачить світ по-своєму. Те, яким я його бачу, ви можете спостерігати в моєму портфоліо.

За що я люблю свою роботу? Мені здається, що фотографії вміють зберігати тепло та щирість емоцій… Вони дивним чином нагадують нам про щасливі та радісні моменти, переносять нас у різні періоди життя та пробуджують найнеймовірніші почуття. Якось відкривши альбом, і почавши переглядати старі (або не дуже) фотографії, ми усвідомлюємо, що в нашій душі починають спливати найсвітліші спогади, і на обличчі з'являється посмішка або навіть сльози (сльози радості, звичайно ж).

Я з величезним задоволенням допоможу Вам відобразити найяскравіші моменти та найважливіші події з життя!